Šmerha.cz

Adresa
Fügnerova 1563
268 01 Hořovice
Otevírací doba: Po + St: 10:00 - 16:00

Kontakt
Telefon: 311 572 282
Mobil: 774 763 360
Email: smerha.finance@seznam.cz

Investice

Mnoho lidí má k investování do cenných papírů a akcií averzi. Ta často pramení ze špatných zkušeností, z neznalosti nebo z předsudků. Špatnou zkušenost s něčím, co se týká peněz, prožilo za posledních 15 let mnoho Čechů. Četné pády bank, kampeliček a vytunelované fondy k tomu daly dost příležitostí.

Každá varianta zhodnocování vašeho jmění má své pro a proti a záleží pouze na vás, o jaké zúročení se rozhodnete usilovat a jaké riziko jste ochotni podstoupit. Žádná zázračná investice neexistuje a můžete si pouze vybrat pro vás nejvhodnější poměr možnosti úspěchu a možnosti neúspěchu.

Přesto se každý ptá, kam je nejlepší investovat. Všichni investiční poradci naneštěstí musí sdělit, že univerzální odpověď neexistuje. Rozhodovat budete vy, nabídky zase můžeme předložit my.


 Někdo může investovat do akcií, cenný papírů, zlata nebo nemovitostí, ale úplně každý může investovat do sebe. Rizik spojených s investicemi do vašeho osobního růstu závisí pouze na vás samotných, zhodnocení bude ale neocenitelné.